Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów sukcesywnie wprowadzamy do naszej oferty nowe wyroby piekarnicze i cukiernicze. Chcąc udostępnić Konsumentom całe  bogactwo własnej produkcji, zaczęliśmy otwierać sklepy firmowe. Nasz pierwszy sklep firmowy powstał w 1992, w Gilowicach. Obecnie jest on jednym z 11 punktów firmowych Piekarni D.EKO-PIEK działających na terenie powiatu żywieckiego, do których dostarczamy świeże pieczywo kilka razy dziennie.

Nasze sklepy to miejsca, które przyciągają klientów nie tylko pysznymi produktami, ale także ekskluzywnym, a zarazem przytulnym wnętrzem. Tutaj w miłej atmosferze każdy może skosztować naszych wyrobów przygotowanych na bazie naturalnych składników. Oprócz bogatego asortymentu piekarskiego i cukierniczego serwujemy także wyśmienitą, włoską kawę Lavazza, kawę espresso, kawę cappucino, gorącą czekoladę, herbatę, a latem lody włoskie, desery lodowe i kawę mrożoną.