Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Chrupiące,  pieczywo prosto z pieca, podane z poranną kawą… Czy można sobie wyobrazić przyjemniejszy początek dnia? Chyba nie.

Takie jest właśnie nasze pieczywo wypiekane z najlepszej jakości pszennej mąki. Naszym Klientom proponujemy delikatne białe pieczywo o różnych kształtach i smakach, jak również bardziej zdrowe pieczywo wypiekane z pszennej mąki typu graham Tu oczywiście nie sposób nie wspomnieć o grahamie gilowickim, który jako firmowy produkt naszej piekarni wypiekany jest wg własnej receptury od pierwszych lat naszej działalności. Możecie go Państwo nabyć wyłącznie w naszych sklepach firmowych lub w punktach sprzedaży naszych wypieków. Oprócz chleba pszennego, chałki, warkocza maślanego nasza oferta zawiera wszelkiego rodzaju drobne wypieki z ciasta pszennego takie jak bułki, weki, bagietki, bułki słodkie, kajzerki, bułki z ziarnami.

 

Polecamy pieczywo ciabatta, które nawiązuje do pieczywa pszennego  - włoskiego, śródziemnomorskiego, a ze względu na swoją wielkość i lekkość doskonale nadaje się na kanapki. Pieczywo to wyróżnia się niezbyt regularnym kształtem  i chrupiącą skórką w odcieniach od słomianej po złotą.

1 2 3 4 5 6 7