Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
an image
2018

SZANOWNI KLIENCI

zapraszamy do naszego stoiska firmowego

na TARGACH EKOstyl 2015 zdrowa żywność i zdrowy styl życia.

Targi odbędą się w dniach 21-22 marca 2015 w Hali Sportowej WIDOK w Bielsku-Białej.

eco logo

Szanowni Państwo

informujemy, że w naszych sklepach firmowych dostępny jest od dzisiaj kolejny produkt piekarni z oferty GILOWICKICH MAKARONÓW 100% ręcznie robionych -  MAKARON ORKISZOWY. O zaletach orkiszu dla zdrowia pisać  nie trzeba, ale na pewno warto zachęcić  Państwa do spróbowania naszego wyjątkowego makaronu..... Palce lizać..

 

an image

an image

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że w naszych sklepach firmowych możecie Państwo zakupić piękne kosze i pudełka upominkowe na różne okazje. Pięknie spakowany i wypełniony smakołykami kosz to nie tylko uczta dla ciała, ale także dla oczu, za sprawą niezwykłej stylizacji. Kosze prezentowe tworzymy indywidualnie, w porozumieniu z Klientem. To Państwo wybierają z naszego bogatego asortymentu wypieki i produkty, które znajdą się w koszu, a my zadbamy o to, aby osoba obdarowana podarunkiem od Państwa była zachwycona jego wyjątkowym wyglądem.

Cena takiego prezentu jest uzależniona od zawartości kosza.
Zachęcamy do zakupów.

 

 

1 2 3 4 5 6 7