Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo

informujemy, że w naszych sklepach firmowych dostępny jest od dzisiaj kolejny produkt piekarni z oferty GILOWICKICH MAKARONÓW 100% ręcznie robionych -  MAKARON ORKISZOWY. O zaletach orkiszu dla zdrowia pisać  nie trzeba, ale na pewno warto zachęcić  Państwa do spróbowania naszego wyjątkowego makaronu..... Palce lizać..

 

an image

SZANOWNI KLIENCI

zapraszamy do naszego stoiska firmowego

na TARGACH EKOstyl 2015 zdrowa żywność i zdrowy styl życia.

Targi odbędą się w dniach 21-22 marca 2015 w Hali Sportowej WIDOK w Bielsku-Białej.

eco logo

an image

Szanowni Państwo,

jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że nasza Piekarnia wzięła udział w I Targach EKOstyl 2014 w Bielsku-Białej, gdyż na targach prezentowali się wyłącznie przedsiębiorcy będący propagatorami ekologicznej produkcji, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami. Nasze stoisko z numerem 24 było oblegane od samego początku do zakończenia wystawy. Cieszymy się, że nasze wypieki, sygnowane od lat hasłem „Wiesz co jesz!” wzbudziły ogromne zainteresowanie zarówno osób prywatnych, jak i prowadzących działalność gospodarczą. Dziękujemy za zainteresowanie naszym asortymentem, zapraszamy do dalszej współpracy i do naszych sklepów firmowych.

2 3 4 5 6

an image

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że w naszych sklepach firmowych możecie Państwo zakupić piękne kosze i pudełka upominkowe na różne okazje. Pięknie spakowany i wypełniony smakołykami kosz to nie tylko uczta dla ciała, ale także dla oczu, za sprawą niezwykłej stylizacji. Kosze prezentowe tworzymy indywidualnie, w porozumieniu z Klientem. To Państwo wybierają z naszego bogatego asortymentu wypieki i produkty, które znajdą się w koszu, a my zadbamy o to, aby osoba obdarowana podarunkiem od Państwa była zachwycona jego wyjątkowym wyglądem.

Cena takiego prezentu jest uzależniona od zawartości kosza.
Zachęcamy do zakupów.

 

 

1 2 3 4 5 6 7

SZANOWNI KLIENCI

zapraszamy do naszego stoiska firmowego nr 24

na TARGACH EKOstyl 2014 zdrowa żywność i zdrowy styl życia.

Targi odbędą się w dniach 22-23 listopada 2014 w Hali Sportowej WIDOK w Bielsku-Białej.

an image